Dzisiaj
linia

Zapraszamy na Dni Informacyjne z Office 365 dla projektu MAN-HA (Realizacja w MAN-ach usług krytycznych o wysokim poziomie niezawodności), które odbędą się w czterech polskich miastach. Na najbliższe spotkanie zapraszamy 15 lipca 2014 r. do Poznania.

więcej
linia
Ważne
linia

W 2012 roku zakończył się, realizowany przez 21 Miejskich Ośrodków Akademickich, projekt PLATON - Platforma Obsługi Nauki w Sieci PIONIER. Nie wszyscy użytkownicy mają jednak świadomość, że będąc w Sieci PIONIER, mogą  bezpłatnie korzystać z dostępnych w projkecie PLATON usług. Wychodząc temu na przeciw, zespół z PCSS przygotował propozycje scenariuszy wykorzystania dostępnych w projekcie usług, zgodnie z profilem edukacyjnym poznańskich uczelni, przedstawiając je w cyklu spotkań informacyjnych.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia

W lipcu 2014 roku aplikacja Conference4me będzie wspierać m.in. 3rd International Conference on New Frontiers in Physics (ICNFP), 41st International Conference on Coordination Chemist oraz International Compressor Engineering Conference.

więcej
linia

30 czerwca 2014 r. we Wrocławiu na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz na Uniwersytecie Wrocławskim oddane zostaną do testowania rozdziały kolejnych e-podręczników. Partnerzy zaprezentują wersje wybranych testowych lekcji do przedmiotów: przyroda (II etap edukacyjny), geografia i biologia (III etap edukacyjny), a także przykładowe lekcje e-podręczników do języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie.

więcej
linia

Informatyka i matematyka w kolejnej odsłonie e-podręczników26 czerwca 2014 r. w Łodzi na Politechnice Łódzkiej oddane zostaną do testowania rozdziały kolejnych e-podręczników.

więcej
linia

12 czerwca 2014 r., w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, odbędzie się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Profesorowi Janowi Węglarzowi.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< lipiec 2014 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  9
10
11
12
13
14
25
26
27
28
29
30
31
  
  
  
Przetargi