Dzisiaj
linia

Po raz kolejny we Wrześni odbędzie się Konferencja z cyklu "Lepsza edukacja". Tym razem hasłem wiodącym będzie „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole”. Jedna z prezentacji, przedstawionych podczas plenarnej części wydarzenia, poświecona będzie e-podręcznikom.

więcej
linia
Wiadomości
linia

Na platformie naukowej interaktywnej telewizji w Sieci PIONIER - PlatonTV - pojawił się nowy kanał tematyczny PlatonTV Med, poświecony w całości tematyce związanej z medycyną, technologią medyczną i nauką o zdrowiu.

więcej
linia
2015-02-26

W przedszkolach w całej Polsce trwa nabór na nadchodzący rok. Po raz kolejny systemową obsługę rekrutacji do placówek prowadzi Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.

więcej
linia

W ramach projektu MARKOS oraz prowadzonego w PCSS Centrum Kompetencji Open Source, udostępniona została prototypowa wersja usługi sieciowej indeksującej projekty open-source. Zapraszamy do jej testowania!

więcej
linia

PCSS uruchamia Poznan Internet Innovation Hub (PIIH), czyli pierwszy w Polsce technologiczno-biznesowy węzeł dostępu do infrastruktury i aplikacji FIWARE. Dzięki temu Poznań dołączył do sieci partnerów EIT ICT Labs, zlokalizowanych w takich miastach, jak Helsinki, Berlin, Paryż, Eindhoven, Trydent, Sztokholm czy Londyn.

więcej
linia

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wraz z poznańską firmą ALMA S.A. zakończyło pilotażowe wdrożenie systemu Gicomp w fabryce IKEA Industry w Zbąszynku.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< marzec 2015 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  
  
  1
  2
  3
  4
  8
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
  
  
  
  
Przetargi