Dzisiaj
linia

Na platformie naukowej interaktywnej telewizji w Sieci PIONIER - PlatonTV - pojawił się nowy kanał tematyczny PlatonTV Med, poświecony w całości tematyce związanej z medycyną, technologią medyczną i nauką o zdrowiu.

więcej
linia
Wiadomości
linia
2015-02-26

W przedszkolach w całej Polsce trwa nabór na nadchodzący rok. Po raz kolejny systemową obsługę rekrutacji do placówek prowadzi Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.

więcej
linia

W ramach projektu MARKOS oraz prowadzonego w PCSS Centrum Kompetencji Open Source, udostępniona została prototypowa wersja usługi sieciowej indeksującej projekty open-source. Zapraszamy do jej testowania!

więcej
linia

PCSS uruchamia Poznan Internet Innovation Hub (PIIH), czyli pierwszy w Polsce technologiczno-biznesowy węzeł dostępu do infrastruktury i aplikacji FI-WARE. Dzięki temu Poznań dołączył do sieci partnerów EIT ICT Labs, zlokalizowanych w takich miastach, jak Helsinki, Berlin, Paryż, Eindhoven, Trydent, Sztokholm czy Londyn.

więcej
linia

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wraz z poznańską firmą ALMA S.A. zakończyło pilotażowe wdrożenie systemu Gicomp w fabryce IKEA Industry w Zbąszynku.

więcej
linia

9 lutego 2015 r. stowarzyszenie PRACE otworzyło możliwość składania wniosków w 11. Konkursie na granty obliczeniowe na Tier-0. Niniejsze zaproszenie obejmuje zarówno kilkuletni dostęp do zasobów, jak również pilotażową usługę przechowywania danych.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< luty 2015 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  
  
  1
  2
  5
  6
  7
  8
12
13
14
15
16
18
19
21
22
25
28
  
Przetargi