Wiadomości
linia

We wtorek 23 września 2014 r. odbędzie się uroczystość zawieszenia wiechy nad budową Centrum Badawczego Polskiego Internetu Optycznego, symbolizującej szczęśliwe zakończenie prac konstrukcyjnych. Uroczystość odbędzie się na placu budowy, ul. Jana Pawła II w Poznaniu.

więcej
linia

W ramach projektu „Realizacja w MAN-ach usług krytycznych o wysokim poziomie niezawodności” (MAN-HA), Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe podpisało porozumienie z firmą Microsoft, na mocy którego udostępniony zostanie pakiet oprogramowania Office 365. Zostanie ono udostępnione uczelniom, które zadeklarowały chęć przystąpienia do porozumienia.

więcej
linia

Zapraszamy do składania wniosów o grant obliczeniowy na dużych komputerach dostępnych w PRACE. Termin zgłoszeń mija 22 października 2014 r.

więcej
linia

We wrześniu Conference4me będzie wpierać rekordową liczbę wydarzeń. Aplikacja stworzona w PCSS wykorzystywana będzie w 24 konferencjach, m.in. International Symposia on Electromagnetic Compatibitity (Gothenburg, Szewcja),  GothenburgDesign Education & Human Technology Relations (Enschede, Holandia) i The International Workshop on Acoustic Signal Enhancement (Antibes  – Juan les Pins, Francja).

więcej
linia

Po raz kolejny Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wraz z Instytutem Chemii Bioorganicznej PAN mają przyjemność zaprosić Państwa na Noc Naukowców - "Jedyną taką Noc w Europie"! Zapraszamy 26 września 2014 r. od godziny 18.00 do Ośrodka Nauki przy ulicy Wieniawskiego 17/19 w Poznaniu.

więcej
linia

W dniach 13-21 września 2014 r. odbędzie się III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Halina Czerny-Stefańska in memoriam organizowany przez Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w Internecie w ramach usługi naukowej interaktywnej telewizji HD Sieci PIONIER.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< wrzesień 2014 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  1
  2
  3
  4
  5
  6
11
12
24
25
27
28
29
30
  
  
  
  
  
Przetargi