Ważne
linia
fot. www.poznan.pl

Podczas Uroczystej Sesji Rady Stołecznego Miasta Poznania odbywającej się zawsze 29 czerwca, w dniu Patronów Poznania – Świętych Piotra i Pawła, wręczane są honorowe tytuły i nagrody. Tegoroczny tytuł Honorowego Obywatela Miasta Poznania otrzymał prof. zw. dr. hab. inż. Jan Węglarz - współzałożyciel i dyrektor PCSS.

więcej
linia

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń na wystąpienia i referaty na Konferencję DATeCH 216 (Digital Access to Textual Cultural Heritage), która odbędzie się 6 i 7 października w Poznaniu. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 maja br. 

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia

Na platformie PlatonTV dostępne są materiały zrealizowane podczas 28. edycji Konferencji EURO 2016 (European Conference on Operational Research), która odbywała się od 3 do 6 lipca w Centrum Wykładowo-konferencyjnym Politechniki Poznańskiej. Było to jedno z największych w Europie wydarzeń, dotyczących badań operacyjnych.

więcej
linia

Dział Usług Internetu Przyszłości PCSS opracował dla Centrum Turystyki Kulturowej Trakt stronę internetową, która pełni rolę interaktywnego przewodnika po poznańskim Trakcie Królewsko-Cesarskim. Strona, zintegrowana z mapą cyfrową, opartą na referencyjnych zasobach geoinformacyjnych Miasta Poznania rozwijanych przez Geopoz, dostarcza informacji na temat obiektów znajdujących się na Trakcie.

więcej
linia

Aplikacja Conference4me pojawi się w lipcu na kilkunastu międzynarodowych wydarzeniach, m.in. na STD 26th Annual Meeting of the Society for Text & Discourse oraz 6th International TGfU Conference.

więcej
linia

Podczas uroczystych obchodów 20-lecia Miejskiej Sieci Komputerowej BIAMAN dr inż. Maciej Stroiński - Zastępca Pełnomocnika Dyrektora IChB PAN d/s  PCSS - przedstawił prezentację, dotyczącą koncepcji wykorzystania e-infrastruktury do akceleracji innowacji. Wykład zarejestrowała PlatonTV z Białegostoku.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< lipiec 2016 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  2
  8
  9
10
12
13
14
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Przetargi