Dzisiaj
linia

23 pażdziernika 2014 w Poznaniu odbędą się warsztaty programu FIWARE (FI-PPP). Wydarzenie jest skierowane głównie do MŚP, nowopowstających firm oraz przedsiębiorczych osób zainteresowanych tworzeniem innowacji w branży internetowej.

więcej
linia
Wiadomości
linia

W październiku aplikacja Conference4me wspierać będzie kolejne międzynarodowe wydarzenia, m.in. 12th European Fluid Machinery Congress w Edynburgu, 25th Fusion Energy Conference w Petersburgu oraz Biomedical Circuits and Systems Conference w Lozannie.

więcej
linia

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe afiliowane przy Instytucie Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk zostało nominowane do tegorocznej edycji Polskiej Nagrody Innowacyjności. Zwycięzca wyłoniony zostanie podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbędzie się 27 października 2014 r. w Katowicach.

więcej
linia

Serdecznie zapraszamy do udziału w 15. Jubileuszowej Sesji Chirurgii LIVE "DZIEŃ OTOLARYNGOLOGII LIVE", która odbędzię się 22 października 2014 r. Transmisja odbędzie się przy współpracy Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz PCSS IChB PAN.

więcej
linia

Ruszył Konkurs BIHAPI (Business Intelligence Hackathon API) na stworzenie innowacyjnych aplikacji, systemów i usług, budowanych z wykorzystaniem API miast Poznań, Gdańsk i Warszawa oraz firmy Orange. Partnerem technicznym wydarzenia które odbędzie się 21 października 2014 r. w Poznaniu, jest PCSS.

więcej
linia

7 października 2014 roku na spotkaniu w Berlinie członkowie TERENY (Trans-European Research and Education Networking Association) i akcjonariusze DANTE (Delivery of Advanced Network Technology to Europe Ltd.) przegłosowali reorganizację dwóch wspomnianych organizacji w nowe stowarzyszenie o nazwie  Géant Association.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< październik 2014 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  4
  5
  6
  8
11
12
14
17
18
19
24
25
26
28
29
30
31
  
  
Przetargi