Wiadomości
linia

Wdrażanie nowatorskich pomysłów w procesie dydaktycznym z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, programów, urządzeń i koncepcji - to główne zagadnienia XI edycji konferencji "Lepsza Edukacja", która w miniony weekend (14-15.02.2020 r.) gościła w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymisławicach. Partnerem wydarzenia był PCSS.

więcej
linia

Jedna z najpopularniejszych informacyjnych stacji telewizyjnych Euronews przygotowowała materiał o projekcie Insension - Personalized ICT platform for people with PIMD. Reportaż dostępny jest na stronie stacji oraz na YouTube.

więcej
linia

18 lutego 2020 roku na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja inaugurująca projekt NLPQT - Narodowe Laboratorium Fotoniki i Technologii Kwantowych. PCSS wchodzi w skład Konsorcjum, pracującego nad projektem.

więcej
linia

W poznańskim budynku Okrąglak odbyło się nagranie dźwięku ambisonicznego i wideo 360° zespołu Karambabula w ramach projektu Immersify.

więcej
linia

31 stycznia 2020 roku w siedzibie PCSS odbył się warsztat w ramach realizacji projektu DEMETER. Projekt DEMETER to pilotażowe wdrożenie na szeroką skalę interoperacyjnych platform dla inteligentnego rolnictwa opartych o IoT. W ramach projektu w 18 krajach Europy będzie realizowanych 20 pilotaży pokazujących korzyści z zastosowania innowacyjnych interoperacyjnych rozwiązań.

więcej
linia

Jedna z najpopularniejszych europejskich stacji informacyjnych "Euronews" przygotowuje materiał o projekcie INSENSION. Zdjęcia do reportażu obywały się m.in. w laboratorium telemedycyny PCSS.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< luty 2020 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  
  1
  2
  3
  5
  6
  8
  9
16
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
  
Przetargi