Dzisiaj
linia

Telewizja w wirtualnej rzeczywistości oraz edukacja przyszłości w dzisiejszej szkole to stoiska, które PCSS zaprezentował na tegorocznym Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki. Obie propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających Ośrodek Nauki PAN. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

więcej
linia
Zapowiedzi
linia

"Analityka Big Data i Sztuczna Inteligencja" to hasło przewodnie tegorocznej Konferencji Komputerów Dużej Mocy, która odbędzie się 6 i 7 czerwca 2018 roku w siedzibie PCSS. Konferencja skupiać się będzie wokół tematyki zarządzania dużą ilością danych, elementów sztucznej inteligencji, złożoności wnioskowania oraz podejmowania decyzji dla niepełnych zbiorów danych wejściowych.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia
Zapraszamy na warsztaty promocyjne Usługi Powszechnej Archiwizacji projektu PLATON, p.n.: "Praktyczne aspekty archiwizacji i zabezpieczenia danych", które odbędą się w ośmiu największych polskich miastach. Już teraz można rejestrować się na poszczególne imprezy.
więcej
linia
Wszystkie spotkania w ramach Konferencji Future Internet Week dostępne są "na żywo" w Sieci.
więcej
linia
Spotkanie Future Internet Conference rozpoczęło 5-dniowy cykl spotkań w ramach międzynarodowej Konferencji Future Internet Week odbywającej się w Poznaniu w Centrum Konferencyjno-wykładowym Politechniki Poznańskiej. Organizowane w ramach polskiej prezydencji spotkanie poświęcone było dyskusji i wymianie doświadczeń w zakresie B+R oraz innowacji związanych z problematyką Internetu przyszłości w kontekście rozwoju regionalnego.
więcej
linia
Przez 5 dni – od 24 do 28 października 2011 roku czołowych naukowców i praktyków, zajmujących się Internetem Przyszłości, gościć będzie w Poznaniu. Wszystko za sprawą konferencji Future Internet Week.
więcej
linia
Kalendarium
<< kwiecień 2018 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  
  
14
15
20
26
27
28
29
30
  
  
  
  
  
  
Przetargi