Ważne
linia

Wirtualna Biblioteka Nauki (WBN) to program zakupu i udostępniania światowych zasobów wiedzy w postaci elektronicznych czasopism, książek i baz danych dla polskich instytucji akademickich i naukowych. Program jest dofinansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i współrealizowany przez Poznańskie Centrum Superkoputerowo-Sieciowe.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia
Logo Era Inżyniera
20 kwietnia 2011 roku zakończyła się rekrutacja do tegorocznej edycji staży organizowanych w ramach projektu „Era inżyniera. Rozbudowa potencjału rozwojowego Politechniki Poznańskiej". 247 studentów ze wszystkich wydziałów Politechniki Poznańskiej, odbędzie letni staż w 89 renomowanych przedsiębiorstwach. Dwóch studentów zakwalifikowało się na staż w PCSS.
więcej
linia
Przetwarzanie danych w chmurze będzie głównym tematem jubileuszowej Konferencji Centrum Innowacji Microsoft w 5. rocznicę istnienia Centrum. Konferencja odbędzie się 16 czerwca w siedzibie PCSS przy ul. Wieniawskiego.
więcej
linia
Aby tegoroczne święta Wielkanocne były pełne spokoju i radości w gronie najbliższych,

życzy Państwu Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.
więcej
linia
Logo spotkania Internet2
„The Path Forward, Envisioning Opportunities” – to temat wokół którego koncentrować się będzie wiosenne spotkanie Internet2, odbywające się od 18 do 20 kwietnia 2011 roku w Arlington (Wirginia). W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oraz Konsorcjum PIONIER.
więcej
linia
Od 13 do 15 kwietnia w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2011. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, którzy w trakcie drugiego dnia konferencji zaprezentują wyniki badań prowadzonych w ramach Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
więcej
linia
Kalendarium
<< lipiec 2019 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  1
  6
  7
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
  
  
  
Przetargi