Ważne
linia

Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Marriott wręczono nagrody przyznawane przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE dla najaktywniejszych polskich uczestników programów ramowych UE na przestrzeni ostatnich 20 lat. Po raz kolejny wyróżniono IChB PAN PCSS.

więcej
linia

Już po raz 34. odbędzie się największa i najbardziej prestiżowa konferencja sieci naukowo-akademickich w Europie, czyli TNC. Tym razem wydarzenie trwające od 10 do 14 czerwca gościć będzie w norweskim Trondheim. Partnerem technologicznym po raz kolejny będzie PCSS.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia
Zastępca Prezydenta Poznania – Tomasz Kayser wziął udział w telekonferencji z uczestnikami V Lokalnego Forum Ekonomicznego w Tbilisi. Partnerem technicznym przedsięwzięcia było PCSS.
więcej
linia
Logo Era Inżyniera
20 kwietnia 2011 roku zakończyła się rekrutacja do tegorocznej edycji staży organizowanych w ramach projektu „Era inżyniera. Rozbudowa potencjału rozwojowego Politechniki Poznańskiej". 247 studentów ze wszystkich wydziałów Politechniki Poznańskiej, odbędzie letni staż w 89 renomowanych przedsiębiorstwach. Dwóch studentów zakwalifikowało się na staż w PCSS.
więcej
linia
Przetwarzanie danych w chmurze będzie głównym tematem jubileuszowej Konferencji Centrum Innowacji Microsoft w 5. rocznicę istnienia Centrum. Konferencja odbędzie się 16 czerwca w siedzibie PCSS przy ul. Wieniawskiego.
więcej
linia
Aby tegoroczne święta Wielkanocne były pełne spokoju i radości w gronie najbliższych,

życzy Państwu Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.
więcej
linia
Kalendarium
<< czerwiec 2018 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  1
  2
  3
  5
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
Przetargi