Ważne
linia

Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Marriott wręczono nagrody przyznawane przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE dla najaktywniejszych polskich uczestników programów ramowych UE na przestrzeni ostatnich 20 lat. Po raz kolejny wyróżniono IChB PAN PCSS.

więcej
linia

Już po raz 34. odbędzie się największa i najbardziej prestiżowa konferencja sieci naukowo-akademickich w Europie, czyli TNC. Tym razem wydarzenie trwające od 10 do 14 czerwca gościć będzie w norweskim Trondheim. Partnerem technologicznym po raz kolejny będzie PCSS.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia
Logo Theory and Practice of Digital Libraries

We wrześniu tego roku przedstawiciele Zespołu Bibliotek Cyfrowych PCSS wezmą udział w prestiżowej konferencji Theory and Practice of Digital Libraries. Przeprowadzą tam również jedno ze szkoleń.

więcej
linia
Logo Forum Gospodarczego Aglomeracji Poznańskiej
„Inwestuj w to, co najlepsze” to hasło IV już edycji Forum Gospodarczego Aglomeracji Poznańskiej. Tegoroczna konferencja, która odbędzie się 6 kwietnia 2011 roku, poświęcona będzie kwestii przyszłości planowanych inwestycji na terenie aglomeracji poznańskiej. Na Forum nie zabraknie oczywiście PCSS.
więcej
linia

Trwający dwa lata projekt Access IT dobiegł końca. Jego uroczyste podsumowanie miało miejsce 21 marca br. na specjalnej konferencji w Stambule. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele Zespołu Bibliotek Cyfrowych PCSS.

więcej
linia
Podczas wystawy projektów inicjatywy Celtic-Plus w Heidelbergu przedstawiciele PCSS prezentują prototyp platformy telemedycznej rozwijanej w ramach projektu HIPERMED.
więcej
linia
Kalendarium
<< czerwiec 2018 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  
  
  1
  2
  3
  5
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
Przetargi