Ważne
linia

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

 

 

                                                                                                        Życzy Państwu

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

więcej
linia

Szukasz pracy w jednostce naukowo-badawczej, będącej wieloletnim liderem w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnej infrastruktury informatycznej oraz usług sieciowych? Interesuje Cię praca w instytucji o solidnej marce i ugruntowanej pozycji, chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole, w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb? Marzysz o współpracy z międzynarodowymi grupami badawczymi w ramach projektów europejskich, szukasz możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami?

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu przygotowaliśmy dla Państwa dwa interaktywne stoiska: Cyfrowy Świat Nowych Mediów oraz Przestrzeń Nowoczesnej Edukacji. Już 9 kwietnia 2019 roku zapraszamy do holu Ośrodka Nauki PAN, ul. Wieniawskiego 17/19 w Poznaniu.

więcej
linia

Podczas odbywającego się w Centrum Pompidou w Paryżu (27-28.03.2019 r.) spotkania STARTS Residences Days ogłoszono wyniki konkursu Vertigo. W gronie finalistów znalazł się projekt “Sensorium Audio Theatre” przygotowany przez FutureLab PCSS oraz artystę dr. Rafała Zapałę.

więcej
linia

Podczas XV edycji Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych (KASSK), odbywającej się 29-31 marca 2019 r., podpisano porozumienie pomiędzy PCSS a gminą Nowy Tomyśl o współpracy w zakresie innowacyjnego wykorzystania najnowszych technologii w edukacji.

więcej
linia

Za nami pierwsza edycja ogólnopolskiej wiedokonferencji, poświęconej trójwymiarowej chirurgii głowy i szyi. Wydarzenia organizowały Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego Poznaniu oraz Klinika Otoloryngologii Dziecięcej UM, a także PCSS, medVC i producent sprzętu medycznego, firma Karl Storz. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

więcej
linia
Kalendarium
<< kwiecień 2019 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
14
23
24
25
26
27
28
29
30
  
  
  
  
  
Przetargi