Ważne
linia

Hasłem przewodnim warsztatów, które odbędą się 24 i 25 października w siedzibie PCSS, jest "Przemysł 4.0 – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw". Wydarzenie, skierowane do przedsiębiorców MŚP, ma na celu praktyczne wykorzystywanie najnowszej technologii w produkcji i biznesie.

więcej
linia

Wirtualna Biblioteka Nauki (WBN) to program zakupu i udostępniania światowych zasobów wiedzy w postaci elektronicznych czasopism, książek i baz danych dla polskich instytucji akademickich i naukowych. Program jest dofinansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i współrealizowany przez Poznańskie Centrum Superkoputerowo-Sieciowe.

więcej
linia
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Wiadomości
linia

W miniony weekend (21-22.09.2019 r.) przestrzenie FutureLab PCSS gościły uczestników warsztatów z pogranicza art&science pod nazwą "48k możliwości". Organizatorem wydarzenia była poznańska Fundacja Ad Arte i Miasto Poznań.

więcej
linia

Podczas tegorocznej edycji konferencji "Signal Processing: Algorithms, Architectures, Arrangements and Applications" (IEEE SPA 2019), odbywającej się od 18 do 20 września 2019 roku w Poznaniu, zaprezentowano wyniki prac Działu Usług Internetu Przyszłości oraz Laboratorium Technologii Oprogramowania Usługowego.

więcej
linia

Podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show 2019, trwającej od 19 do 22 września w Bednarach, PCSS zaprezentuje rozwiązania z zakresu IT skierowane do sektora rolniczego.

więcej
linia

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny oraz Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS zapraszają na cykl warsztatów edukacyjnych "Nauczyciel XXI wieku i nowe technologie w edukacji". Zapraszamy edukatorów do tego, aby zmienili swoje lekcje w przygodę, korzystając w praktyce szkolnej z gry terenowej i mobilnego studia telewizyjnego.

więcej
linia
Kalendarium
<< październik 2019 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  6
12
13
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
  
  
  
Przetargi