Wiadomości
10 lat Gadu-Gadu
Najpopularniejszy polski komunikator internetowy Gadu-Gadu ma już 10 lat. Obecnie GG może pochwalić się ponad 10-milionową wierną społecznością. Z okazji urodzin uruchomiono także specjalny serwis www.
Dokładnie 15 sierpnia 2000 roku pojawiło się żółto-czerwone słoneczko GG – jeden z pierwszych polskich komunikatorów internetowych. Na 10-lecie Gadu-Gadu może pochwalić się ponad 10-milionową społecznością i rozrastającą się siecią usług internetowych.

Komunikator podbił serca milionów internautów i jest do dzisiaj jednym z popularniejszych programów do pogawędek internetowych. Obecnie Gadu-Gadu to nie tylko komunikator, ale także portal społecznościowy, sieć komórkowa i rozmowy VoIP.

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników rośnie liczba wysyłanych każdego dnia wiadomości przez komunikator. Od początku istnienia Gadu-Gadu do dzisiaj wzrosła ona 100-krotnie - z niespełna 3 do 300 milionów wiadomości wysyłanych dziennie. W 2006 roku powstaje także WebGadu, który umożliwia połączenie przez stronę www.

Z Gadu-Gadu korzysta miesięcznie ponad 10 milionów osób. Numer GG jest podawany jako standardowa dzisiaj forma kontaktu na równi z adresem e-mail i numerem telefonu. A dzięki nowej technologii nr GG jest dzisiaj również numerem telefonu (w sieci GaduAir).
Agnieszka Musialska