Wiadomości
Tematem pierwszych powakacyjnych warsztatów 16. września będzie kreatywność i jej rola w tworzeniu własnego biznesu. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. W ramach projektu StartUp-IT rozpoczął się właśnie konkurs na pracę dyplomową na temat wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT).
Pierwsze powakacyjne warsztaty dotyczące kreatywności poprowadzi Andrzej Bubrowiecki – absolwent Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, trener rozwoju osobistego, trener w biznesie oraz trener pamięci i szybkiego czytania. W programie spotkania między innymi: test na iloraz inteligencji twórczej, podstawowe zasady myślenia kreatywnego, a także plan treningowy kreatywnego myślenia i działania.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego przy ul. Dąbrowskiego 79a w sali konferencyjnej budynku Omega.

Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: http://www.startup-it.pl/artykulySpotkania.php?action=show_program&category=126.

Ilość miejsc ograniczona.

Nowością w ramach projektu StartUp-IT jest konkurs na pracę dyplomową "Praktyka Informatyka". Do konkursu zgłaszać się mogą autorzy prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich (niekoniecznie napisanych w tym roku), których tematyka dotyczy wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w dowolnych zastosowaniach. Na autorów wyróżnionych prac czeka pula nagród o wartości 10 tysięcy zł. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 20. października.

Szczegóły konkursu na: http://www.startup-it.pl/article.php?id=308.
Kinga Jurga

Powiązane projekty:
StartUp-IT