Wiadomości
...czyli jak obudzić w sobie kreatywność. Fotorelacja z pierwszej części warsztatów StartUp-IT "Twoja kreatywność szansą na biznes". Wywiad z Andrzejem Bubrowieckim - trenerem rozwoju osobistego, już niedługo również w sieci.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszej części warsztatów "Twoja kreatywność szansą na biznes" w ramach projektu StartUp-IT. W najbliższym czasie również wywiad z prowadzącym warsztaty Andrzejem Bubrowieckim - absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, trenerem rozwoju osobistego, trenerem w biznesie oraz trenerem pamięci i szybkiego czytania.

II część warsztatów odbędzie się w czwartek 23.września. Tym razem w programie między innymi: trening myślenia kreatywnego, wyobraźnia twórcza, pamięć doskonaląca twórcze myślenie, strategia twórczego rozwiązywania problemów, prywatna burza myśli, cechy kreatywnej organizacji - innowacyjność w biznesie.

Szczegółowy program na stronie: http://startup-it.pl/artykulySpotkania.php?action=show_program&category=127.

Przypominamy również o konkursie na pracę dyplomową w ramach projektu StartUp-IT. Do konkursu zgłaszać się mogą autorzy prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich (niekoniecznie napisanych w tym roku), których tematyka dotyczy wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w dowolnych zastosowaniach. Na autorów wyróżnionych prac czeka pula nagród o wartości 10 tysięcy zł. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 20. października.

Szczegóły konkursu na: http://www.startup-it.pl/article.php?id=308.


Kinga Jurga

Powiązane działy:
Pion Usług Sieciowych
Powiązane projekty:
StartUp-IT