Wiadomości
Startup it
Jesteś początkującym przedsiębiorcą i potrzebujesz porady prawnika lub rzecznika patentowego? To spotkanie jest dla Ciebie. Przyjdź 16 listopada na bezpłatne konsultacje.
Bezpłatne konsultacje profesjonalnych doradców, warsztaty i seminaria organizowane w ramach StartUp-IT stworzone zostały z myślą o studentach, absolwentach oraz osób planujących założyć własną działalność gospodarczą. Właśnie dla nich – już 16 listopada – odbędą się bezpłatne konsultacje ze specjalistami z zakresu prawa oraz z rzecznikiem patentowym.

Pierwsze spotkanie, dotyczące kwestii prawnych poprowadzą Krzysztof Jarosiński oraz Marcin Błaszyk. Swój dyżur będą pełnili w godzinach od 16:30 do 18:30. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu, prosimy o krótkie opisanie tematu, na który chcieliby porozmawiać (mogą być to także konkretne pytania). Pozwoli to prowadzącym lepiej przygotować się do rozmowy. Prosimy również o krótką informację o sobie (student/absolwent, obecne zajęcie, działalność gospodarcza).

Drugie konsultacje poprowadzi rzecznik patentowy – Urszula Walas. Trwać będą one od godziny 16.30 do 18.30. Tutaj, podobnie jak w spotkaniu z prawnikami, prosimy w zgłoszeniu o krótkie przybliżenie tematu konsultacji. Pozwoli to rzecznikowi na lepsze przygotowanie się do spotkania. Prosimy również o krótką informację o sobie (student/absolwent, obecne zajęcie, działalność gospodarcza).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie mailowe pod adresem info@startup-it.pl. Konsultacje odbędą się w siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, ul. Dąbrowskiego 79a, budynek Omega.

Przypominamy, że z pomocy StartUp-IT mogą korzystać studenci i absolwenci, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą (nie dłużej niż około 2 lata) lub ci, którzy jeszcze jej nie rozpoczęli.

Więcej informacji na temat projektu StartUp-IT na stronie: http://www.startup-it.pl
Agnieszka Musialska

Powiązane projekty:
StartUp-IT