Wiadomości
Wszystkich zainteresowanych Wolnym i Otwartym Oprogramowaniem zapraszamy na ósmą edycję Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania! Impreza odbędzie się 3 grudnia w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej (ul. Piotrowo 2). Impreza jest tradycyjne bezpłatna, ale zapraszamy do rejestracji na stronie http://piwo.informatyka.org.
W tym roku w programie pojawią się prelekcje o projektach biznesowych opartych na Wolnym Oprogramowaniu, które zyskały sporą popularność oraz o nieodzowności Open Source w zastosowaniach komercyjnych. Można też będzie posłuchać prezentacji dotyczących spraw bezpieczeństwa w Open Source, dowiedzieć się jakie możliwości oferuje HTML5 w dostępie do plików, poznać najpopularniejszy w tej chwili CMS oraz zainstalować na swoim czytniku e-booków Debiana.

Zapraszamy do Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej w pierwszą sobotę grudnia! Prelekcje będą odbywać się w salach CW3 i CW8.

P.I.W.O. 2011  jest organizowana przez Koło Naukowe BooBoo, Politechnikę Poznańską oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.piwo.informatyka.org.
Agnieszka Musialska