Wiadomości

Kolejne wydarzenia, w których wykorzystywana jest aplikacja Conference4me to iConference (4-7.03.2014 r.) w Berlinie oraz GOR (General Online Research, 5-7.03.2014 r.), odbywająca się w Kolonii.

Po raz pierwszy w Europie przy wsparciu Conference4me  odbędzie się iConference 2014. Spotkanie odbędzie się w dniach od 4 do 7 marca przy współpracy Berlin School of Library and Information Science (Humboldt-Universität w Berlinie) oraz  Royal School of Library and Information Science (Uniwersytetu Kopenhaski). Tegorocznym hasłem konferencji jest “Breaking Down Walls Culture, Context, Computing". iConference jest corocznym spotkaniem naukowców i badaczy z całego świata, połączonych troską o krytyczne zagadnienia informatyczne we współczesnym świecie. Dzięki otwartości na nowe pomysły i nowe pola badawcze frekwencja na konferencji wzrasta z roku na rok. Uczestnicy doceniają inspirującą współpracę i wysoką jakość prezentacji.

 

Zapraszamy na stronę wydarzenia.

 

Drugim, ważnym wydarzeniem, poodczas którego uczestnikom towarzyszyć będzie Conference4me to Konferencja GOR (General Online Research), trwająca od 5 do 7 marca w Kolonii. Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich zaangażowanych w badania online. Tematami poruszanymi podczas 3-dniowego spotkania, będą m.in.: nowości w badaniach mediów społecznościowych (Facebook, Twitter), koncepcje, modele, metody i narzędzia, technologia oraz kultura, Internet i społeczeństwo, a także anonimowość w badaniu rynku.

 

Więcej o wydarzeniu znaleźć można tutaj.

 

Przypomnijmy, że Conference4me to asystent uczestnika konferencji lub wystawy. Aplikacja ta przeznaczona jest na urządzenia mobilne, oparte o najnowsze technologie. Oferuje stały dostęp do aktualizowanej na bieżąco agendy spotkania oraz innych materiałów informacyjnych, umożliwiając m.in. zaplanowanie udziału w poszczególnych sesjach,  jak również śledzenie aktualnie trwających sesji.


Uczestnicy konferencji mogą pobrać aplikację korzystając z serwisów Google Play lub iTunes.

 

 

Agnieszka Musialska

Powiązane projekty:
Conference4me