Wiadomości

Kwiecień to kolejny "pracowity" miesiąc dla Conference4me. Tym razem aplikacja stworzona w PCSS wesprze takie wydarzenia jak 8th Annual IEEE Internation Systems Conference SysCON 2014, 2nd International Conference on Research Infrastructures, EuCAP 2014 - The 8th European Conference on Antennas and Propagation oraz The Industrial Technologies 2014 w Atenach.

31 marca 2014 r. rozpocznie się 8th Annual IEEE Internation Systems Conference SysCON 2014. Tematem, odbywajacego się w Ottawie spotkania będzie "Engineering of Complex Systems, to include Systems-of-systems, Systems Engineering, Systems Integration, and Systems Thinking."

 

Więcej na temat konferencji można znaleźć tutaj.

 

 

W dniach od 2 do 4 kwietnia odbywać się będzie druga edycja międzynarodowej konferencji ICRI 2014 (International Conference on Research Infrastructures). ICRI to międzynarodowe forum, na którym omawiane są globalne problemy związane z infrastrukturą badawczą. Konferencja współorganizowana jest przez Komisję Europejską i Grecję (pełniącą obecnie rolę przewodniczącego posiedzeń Rady Unii Europejskiej).

 

Więcej na temat konferencji można znaleźć tutaj.

 

EDUCON2014 – IEEE Global Engineering Education Conference (3-5.04.2014 r.) w Atenach to konferencja skierowana do szerokokiego grona specjalistów z zakresu inżynierii w edukacji.

 

Więcej na temat konferencji można znaleźć tutaj.

 


Conference4me będzie towarzyszyć również uczestnikom 8. edycji EuCAP 2014 - The European Conference on Antennas and Propagation, to be held at the World, odbywającej się w Hadze, w dniach 6-11 kwietnia 2014 r. Celem konferencji są spotkania i rozmowy, które pozwolą na zwiększeniu interakcji pomiędzy środowiskiem akademickim a przemysłem w temacie wdrożeń.


Więcej na temat konferencji można znaleźć tutaj.

 

11 kwietnia rozpoczyna sie konferencji Industrial Technologies 2014, poświęcona nanotechnologii, biotechnologii oraz nowym technologiom produkcji. Spotkanie otwiera możliwość współpracy strefy B&R oraz przemysłu. Głównymi tematami będą: europejski i światowy rozwój na arenie high-tech., re-industrializacja w Europie i na świecie, możliwości rozwoju technologii i przedsiębiorczości zwłaszcza dla państw bałkańskich i śródziemnomorskich a możliwości w Horyzont 2020 w zakresie wspomagania technologii.

 

Więcej na temat konferencji można znaleźć tutaj.

Agnieszka Musialska

Powiązane projekty:
Conference4me