Wiadomości

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe przeprowadzą transmisję Internetową z uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015. Transmisja zostanie udostępniona "na żywo" na dwóch portalach.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się 1 października o godzinie 10.00 w Auli Uniwersyteckiej.

 

Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć "na żywno" w Internecie dzięki współpracy Uniwersyteckiego Studia Filmowego UAM oraz Naukowej Interaktywnej Telewizji HDPlatonTV z PCSS. Studio Filmowe UAM odpowiedzialne jest za relację telewizyjną, oprawę graficzną oraz rejestrację przebiegu uroczystości. PCSS, jako partner technologiczny inauguracji, zapewni transmisję Internetową do licznych odbiorców, wykorzystując do tego celu ogólnopolską Platformę Naukowej Interaktywnej Telewizji HD, funkcjonującą w sieci PIONIER.

 

Transmisja Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015 zostanie udostępniona „na żywo” na portalu UAM  www.amu.edu.pl oraz na portalu www.platontv.pl.

Zapis filmowy uroczystości zostanie również udostępniony na stronach Internetowych UAM oraz na uruchomionym w ramach współpracy ośrodków (UAM-PCSS), subportalu  UAM w PlatonTV – Uniwersyteckiej Telewizji Internetowej UAM.

Agnieszka Musialska

Powiązane projekty:
Transmisje z wydarzeń