Wiadomości

W dniach 9-10 października 2014 r. odbędzie się kolejna edycja ICT Proposers’ Day - imprezy organizowanej rokrocznie przez Komisję Europejską. Jej celem jest promowanie badań i innowacji w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych i rozwijanie ich w ramach Programu Horyzont2020. Uczestnicy wydarzenia wspierać będzie aplikacja Conference4me.

Na ICT Proposers’ Day to składają się spotkania z przedstawicielami KE, którzy poinformują o najnowszych konkursach-poznamy szczegóły programu pracy na rok 2015 oraz networking.

ICT Proposers’ Day 2014 to okazja do spotkania się z naukowcami i przedsiębiorcami z innych krajów UE i możliwość omówienia pomysłów na projekty. Na sesjach networkingowych będzie można zaprezentować swój pomysł lub zapoznać się z pomysłami innych, nawiązać bezpośrednie kontakty i przedyskutować ew. formy współpracy.

Po Budapeszcie, Warszawie i Wilnie w tym roku spotkanie odbędzie się we Florencji.

 

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj.

 

Przypomnijmy, że Conference4me to asystent uczestnika konferencji lub wystawy. Aplikacja ta przeznaczona jest na urządzenia mobilne, oparte o najnowsze technologie. Oferuje stały dostęp do aktualizowanej na bieżąco agendy spotkania oraz innych materiałów informacyjnych, umożliwiając m.in. zaplanowanie udziału w poszczególnych sesjach,  jak również śledzenie aktualnie trwających sesji.


Uczestnicy konferencji mogą pobrać aplikację korzystając z serwisów Google Play lub iTuns.

Agnieszka Musialska

Powiązane projekty:
Conference4me