Wiadomości

Serdecznie zapraszamy do udziału w 15. Jubileuszowej Sesji Chirurgii LIVE "DZIEŃ OTOLARYNGOLOGII LIVE", która odbędzię się 22 października 2014 r. Transmisja odbędzie się przy współpracy Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz PCSS IChB PAN.

Podczas jubileuszowej transmisji przewidziane są dwie operacje "na żywo" - otolaryngologiczna oraz onkologiczna. Zapraszamy także na krótki wykład o leczeniu choroby Ménière’a z przedstawieniem postępowania – iniekcji dobębenkowej gentamycyny. Dodatkowo przedstawione zostaną ciekawe przypadki onkologiczne. Na koniec przewidziane jest podsumowanie i dyskusja.

 

Transmisję będzie można obejrzeć od godziny 9.00 na stronie http://ezdrowie.pcss.pl.

 

Przypominamy, że aby śledzić transmisję "na żywo" należy posiadać system Windows lub MacOS X oraz przeglądarkę internetową z zainstalowaną wtyczką Silverlight. Po wejściu na stronę z transmisją, przeglądarka automatycznie sprawdzi czy taka wtyczka jest zainstalowana i w przypadku jej braku pokaże odpowiedni odnośnik prowadzący do strony instalacyjnej.

Nadawany strumień wykorzystuje technologię Smooth Streaming. Dzięki temu, w zależności od dostępnej przepustowości łącza, jakość odbieranego sygnału jest optymalna. Najwyższej jakości strumień wideo o rozdzielczości 1280x720 i 50 klatkach na sekundę ma przepływność ok. 5Mbit/s.

Piotr Pawałowski

Powiązane projekty:
Transmisje ORL