Wiadomości

30 marca 2015 r. w Warszawie odbędzie się spotkanie liderów, ekspertów i specjalistów w zakresie projektowania, budowy i zarządzania nowoczesnym centrum danych w ramach konferencji "Data Center nowej generacji. Projektowanie, budowa kolokacja". Jednym z prelegantów podczas wydarzenia będzie Tomasz Nowak z PCSS.

Tematyka konferencji skupiać się będzie wokół tematów związanych m.in. z projektowaniem i budową data center, zarządzaniem infrastrukturą danych, zapasowym centrum danych, energooszczędnym systemem zasilania awaryjnego, a także wirtualizacją i automatyzacją dc oraz chłodzeniem i zasilaniem w centrum danych. Wydarzenie kierowane jest głównie do osób odpowiedzialnych w firmi/instytucji za inwestycje, bezpieczeństwo danych oraz ciągłość biznesu.

 

Wśród zaproszonych prelegentów swoje wystąpienie przedstawi Tomasz Nowak - analityk bezpieczeństwa systemów komputerowych i oprogramowania z Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego zatytułowane "Bezpieczeństwo i efektywność energetyczna Centrów Danych PCSS".

 

Więcej szczegółów na temat Konferencji można znaleźć TUTAJ.

Agnieszka Wylegała