Wiadomości

Redakcja miesięcznika "Computerworld" po raz dwudziesty organizuje Konkurs Lider Informatyki. Rywalizacja jest otwarta dla firm oraz instytucji, które efektywnie wykorzystują innowacyjne rozwiązania ICT. W tym roku z okazji jubileuszu Konkursu biorą udział laureaci wszytskich poprzednich edycji. PCSS został nominowany w kategorii "Użyteczność publiczna i ochrona zdrowia".

Gala finałowa, na której poznamy zwycięzców, odbędzie się 22 września w Warszawie. Ostateczną decyzję jury – wybór zwycięzców – jak co roku poprzedzą bezpośrednie rozmowy przedstawicieli firm i instytucji z dziennikarzami, którzy na własne oczy obejrzą, jak działają wdrożone systemy, wysłuchają prezentacji, a w razie potrzeby zadadzą dodatkowe pytania.

 

Przez prawie 20 lat do rywalizacji w konkursie przystąpiło ponad 1000 firm i instytucji reprezentujących różne gałęzie gospodarki i sektory administracji publicznej. Jubileusz konkursu będzie okazją, aby uhonorować jego wcześniejszych laureatów. Wśród nich redakcja wskaże Liderów XX-lecia, firmy i instytucje, które na trwałe wpisały innowacyjność IT w swoje DNA.

 

Przypomnijmy, że PCSS otrzymało tytuł Lidera Informatyki w 2004 roku.

 

 

foto. http://www.computerworld.pl/

 

Agnieszka Wylegała