Wiadomości

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk zaprasza na Konferencję o charakterze popularnonaukowym i edukacyjnym, skierowaną do wszystkich mieszkańców Poznania i Wielkopolski, w tym szczególnie nauczycieli i uczniów liceów ogólnokształcących oraz studentów.

Podczas spotkań, które odbędą się w dniach 12-13 grudnia 2017 r., ich uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z wybranymi interdyscyplinarnymi projektami realizowanymi obecnie w Instytucie oraz dowiedzieć się na czym polega idea „Instytutu Otwartego”.

 


Sesja I konferencji zatytułowana „Instytut dla Poznania” odbędzie się 12 grudnia 2017 r. w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17.


Sesja II „Pan z Wieniawskiego zaprasza”, w szczególności dedykowana studentom i licealistom, odbędzie się 13 grudnia w Sali Dużej Ośrodka Nauki PAN, ul. Wieniawskiego 17/19.

 

Miło nam również poinformować Państwa, iż wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Wojewody Wielkopolski, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania oraz Starosty Poznańskiego oraz Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu.

Rejestracja uczestników/potwierdzenie udziału w konferencji trwa do 8 grudnia 2017 roku:

 

  • pod numerem telefonu 61 852 85 03, wew. 275
  • drogą elektroniczną:

 

Szczegółowy program Konferencji można znaleźć TUTAJ.

 

Więcej informacji o Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN można znaleźć TUTAJ.

Agnieszka Musialska