Wiadomości

Serdecznie zapraszamy na inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw, dotyczący Przemysłu 4.0, który odbiędzie się 21 i 22 listopada 2019 w siedzinie PCSS. Warsztat skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjncych, które chcą się przyjrzeć temu, w jaki sposób nowoczesne technologie cyfrowe, o których tak dużo się mówi, mogą przynieść konkretne korzyści firmie. Uczestnicy usłyszą bezpośrednio od ekspertów w jakich przypadkach inwestycje w nowe rozwiązania przekładają się na zyski.

Biorąc udział w części demonstracyjnej, osobiście zapoznają się Państwo jak działa wirtualna rzeczywistość, roboty kolaborujące, druk 3D czy inne zaawansowane rozwiązania dedykowane firmom.

W warsztacie może wziąć udział tylko 20 osób, liczy się kolejność zgłoszeń, warsztat jest finansowany przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości, a realizowany przez Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny i współpracujące Centra Kompetencji.

Warsztat odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2019 w Poznaniu, przy ul. Jana Pawła II nr 10 w siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego.


Agenda wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

Agnieszka Wylegała