Transmisje ORL

Wiadomości

Zapraszamy na materiał PlatonTV przygotowany podczas I Europejskiej Sesji Internetowej „Chirurgia Laryngologiczna LIVE”, która odbyła się 2 grudnia 2015 r. Wydarzenie zorganizowane było przez European Laryngological Society (ELS), Katedrę i Klinikę Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (UMP) oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS).

więcej

Podczas konferencji „Onkologia w otolaryngologii” odbywającej się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (10-12 września 2015 roku), przeprowadzona zostanie interaktywna transmisja z sali operacyjnej Kliniki Otolaryngologii za pomocą innowacyjnego systemu medVC. Transmisja realizowana będzie wspólnymi siłami PCSS oraz NETICTECH S.A., firmy będącej producentem systemu medVC bazującego na wynikach prac badawczych PCSS.

więcej

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo z operacji przeprowadzonych w ramach I Studenckiej Sesji Chirurgii Live, przygotowanymi przez PlatonTV Med. W rachach sesji przeprowadzono zabieg tracheotomii oraz anatomii ucha środkowego podczas operacji chorego z otosklerozą.

więcej
Kalendarium
<< październik 2019 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  6
12
13
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
  
  
  
Przetargi